Ви керуєте бізнесом, який продає товари покупцям? Високі шанси, що ви використовуєте якусь форму роздрібних стелажів та торгових стояків, щоб виставити свої продукти перед покупцями. Будь то модульна система полиць або серія окремих вітрин, які об'єднуються в одне ціле, ці дисплеї є невід'ємною частиною стратегії продажу будь-якого магазину.

Наші моделі металевих стелажів із каркасного дроту пропонують інтуїтивно зрозумілий дизайн у будь-якому кольорі на ваш вибір. Вибір моделей величезний, тому давайте розберемося, що відрізняє кожен стиль чи одну систему від іншої.

Полиці є популярним рішенням для роздрібної торгівлі, здатним витримувати більшість видів коробкової продукції. Тим не менш, існує багато інших способів демонстрації продуктів, включаючи підвісні гачки для блістерного пакування, вішалки для водоспаду з одягу, а також кошики та лотки для зберігання дрібних предметів.

Чи є інші немодульні варіанти вітрин для роздрібних стелажів?

Наші кріплення для каркасів доступні в підлогових та настільних моделях. Більшість з них поставляються з фіксованими стелажами, але є й такі, що мають регульоване розміщення полиць, що ідеально підходить для налаштування стелажу, коли пропонується товар різних розмірів. Кріплення каркасу з роликами забезпечують легку мобільність для поповнення запасів.

Настінні стелажі випускаються у вигляді геометричних шестикутників з трьома різними варіантами обробки. Змонтуйте полігони окремо або об'єднайте їх у настінні групи для унікальної та приємної презентації.

Більше привабливі, ніж книжкові полиці, але більш доступні, ніж закриті скляні вітрини, ці привабливі вітрини в магазинах доповнюють загальну презентацію всередині вашого закладу. Мало того, що ваші продукти доступні для ознайомлення клієнтів, вони відображаються у приємних макетах, які просто вітають та спокушають глядача.

Наш широкий асортимент стійок для мерчендайзингу пропонує роздрібним продавцям інструменти, необхідні для продажу. Все залежить від покупок і від того, чи клієнт почувається досить комфортно для здійснення покупки. Ваш вибір вітрин у магазин може бути важливим фактором у тому, як покупці бачать ваш бізнес.

Рекламное и брендовое оборудование

sgrsgfd
sdfgsddf
fdsgdff
fgsdgd
sdfgsr
srgrgr