Стійка обертова підлогова 3 сітки (1200х600 мм)

  • Код: 114-030
  • Виробник Гермес-Дизайн
  • Є в наявності

0 відгуків Написати відгук

  • 1475.00 грн
Умови повернення: повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

ГЕРМЕС-ДИЗАЙН лідер з розробки та виробництва сітківки.
Надійний та сумлінний постачальник.

Опис

Стійка підлогова, що обертається, призначена для розміщення навісної продукції різного призначення, і є сітчастим торговим обладнанням. Стійку встановлюють у підлогове положення та розміщують у торгових точках магазинів та вуличних торгових майданчиках. Дане Торгове обладнання відрізняється універсальністю та використанням, є можливість заміни торгової сітки на сітку більшого або меншого розміру, а також розміщення додаткового сітчастого обладнання (полиці, полиці з притискними кишенями, гачки торгові).

Конструкція проста та надійна , складається з металевої труби (стійки) з прикріпленою основою та сітчастого барабана. Барабан кріпиться до стійки і обертається як за годинниковою стрілкою за рахунок пластикової фурнітури. Торгова сітка знімна, кріпиться до барабана за допомогою металовиробів, може бути використана як самостійне навісне сітчасте торгове обладнання. Навантаження на виріб при його повному завантаженні товарами не повинно перевищувати 20 кілограм. Вертушка розбірна, що спрощує процес транспортування та зберігання. Усі металеві елементи забарвлені в білий колір методом порошкового нанесення з подальшим термічним обробленням. Такий вид покриття стійкий до механічних пошкоджень та перепадів температур.

Торгове обладнання для продажу продукції.

Сітчасте Торгове обладнання за цінами виробника. Стелажі, стійки, вертушки, дисплеї, сітки, гачки та все необхідне для торгівлі. Працюємо з усіма регіонами України. Також приймаємо індивідуальні замовлення.

Характеристики

Основні характеристики виробу:
Кількість дисплеїв 3
Колір Білий
Країна виробник Україна
Максимальне навантаження 20
Матеріал Метал
Призначення Підлогове
Тип Стійка обертова
Тип установки обладнання Підлоговий
Габаритні розміри:
Висота 1800
Глибина 445
Ширина 600

Відгуків (0)

Написати відгук

Просмотренные товары

Код: 114-030
Стійка обертова підлогова 3 сітки (1200х600 мм)

Стійка обертова підлогова 3 сітки (1200х600 мм)

Стійка підлогова, що обертається, призначена для розміщення навісної продукції різного призначення, ..

1475.00 грн