Для авто товарів та автохімії

Хочете створити торговий стенд для продажу товарів, який легко налаштувати? Торговельне обладнання від Гермес-Дизайн відмінно підходить для складання підлогових стелажів. Ці опори призначені для розміщення ґратчастих панелей, на яких можуть бути кошики, полиці, гачки та тримачі вивісок. Ці мобільні та стаціонарні сіткові бази – це лише перші кроки у створенні привабливих роздрібних дисплеїв. Стенди пропонуються в різних стилях, у тому числі двосторонні та підставки типу «вертушка», а також кронштейни для настінного монтажу. Базове торгове обладнання доступне з швидкою доставкою та оптовими цінами, щоб швидко забезпечити магазини ефективними стелажами.

Які особливості роблять це обладнання для торгівлі чудовим для стимулювання продажів? Кожна основа сітки виготовлена ​​з міцного металу для підтримки таких предметів, як одяг, сумки, електроніка та інші товари. Вони пропонуються в нейтральних кольорах як чорний та білий, які вписуються у будь-який інтер'єр. Бажаєте легко переміщати свої товари по всьому магазину? Торговельні стелажі з колесами ідеально підходять для переміщення в нове місце або для швидкого входу та виходу зі складу. Підлогові стійки також можуть мати вирівнювальні «ніжки», які залишаються стабільними навіть при перегляді товарів покупцями. Основи доступні в декількох формах, таких як прості двосторонні панелі, трикутні опори та вертушки з чотирма сторонами. Виберіть дизайн, який відповідає потребам вашого бізнесу, особливо щодо вільного простору в магазині чи торгових площах.

Що ще є з цими базами? У каталозі також є металеві з'єднувачі для кріплення панелей сітки один до одного. Це чудовий спосіб створити великий торговий стенд. Ці прості аксесуари можуть з'єднати дві сітчасті панелі практично під будь-яким кутом, щоб створити новий магазин.

Сіткові блоки легкі і доступні в порівнянні з іншим настроєним торговим обладнанням. Звичайні металеві стелажі відмінно підходять для розміщення різноманітних аксесуарів, що вміщають товари, але вони займають більше місця і не такі легкі, як панелі із металевої дротяної сітки. Враховуйте різницю під час планування макету вашого роздрібного магазину.


Для замовлення індивідуального торгового обладнання, зв'яжіться з нашим консультантом

Переваги співпраці з «Гермес-дизайн»

Партнерські та оптові ціни від виробника торгового обладнання

Партнерські та оптові ціни

Доставка по всій Україні торговельного обладнання

Доставка по всій Україні

Доступні ціни від виробника торгового обладнання

Доступні ціни від виробника

Широкий асортимент от виробник торговельного обладнання

Широкий асортимент

Кваліфікована допомога виробника торговельного обладнання

Кваліфікована допомога

Оперативність виробника торговельного обладнання

Оперативність

Устаткування під індивідуальні замовлення у виробника торговельного обладнання

Устаткування під індивідуальні замовлення

Гарантія якості від виробника торгового обладнання

Гарантія якості

Відгуки про наш магазин