Для поліграфічної продукції

Обертаються або фіксовані дисплеї для листівок, газет, будь-якого виду поліграфії та друкованої продукції запрошують покупців до перегляду

Хочете збільшити кількість покупок у торгових точках, зроблених на святкові дні? Вам потрібні спеціально виготовлені стелажі для зберігання, демонстрації та продажу. Стенди під вітальні листівки відрізняються доступними цінами та максимальною ефективністю простору. Ці роздрібні стенди, що використовуються в будь-яких видах магазинах, кіосках та інших прохідних місцях, представляють вашому товару зручний перегляд і закликають до покупки. Більше того, стійки та вертушки з поліграфією, книгами чи журналами займають мінімум місця в порівнянні з нескінченними стелажами з проходами.

Заповнюючи своє торгове місце друкованою продукцією, ніколи не варто недооцінювати її важливість як купівлю «на ходу». Можливо, покупець купує подарунок на день народження і потребує листівки, або, можливо, хтось збирається в дорогу і бачить стелаж із яскравими журналами, за якими можна буде скоротати час у дорозі. Розміщуйте стенди стратегічно поруч із імпульсними товарами, поруч із касовими стійками, на кінцях проходів або майже скрізь, де поміститься їх невелика площа.

Стенди для вітальних листівок зі сталевою дротяною конструкцією не тільки найбільш популярні, а й обертаються для зручнішого та швидкого перегляду. Всі моделі оснащені написом, розташованим у верхній частині стійок, для відображення рекламних повідомлень або цін. Ми продаємо безліч різноманітних підлогових та настільних підставок, пофарбованих у чорний або білий колір, з великою кількістю кишень на підставку.

Акрилові пластикові тримачі доступні у вигляді економічних кишень. Це обладнання встановлюється на підлозі чи столі і є гарним вибором для продажу журналів, книг, газет, листівок, канцелярії, товарів для творчості та рукоділля, туристичної літератури та іншого контенту. Ми пропонуємо також настільні стійки та обертові моделі з кишенями.


Для замовлення індивідуального торгового обладнання, зв'яжіться з нашим консультантом

Переваги співпраці з «Гермес-дизайн»

Партнерські та оптові ціни від виробника торгового обладнання

Партнерські та оптові ціни

Доставка по всій Україні торговельного обладнання

Доставка по всій Україні

Доступні ціни від виробника торгового обладнання

Доступні ціни від виробника

Широкий асортимент от виробник торговельного обладнання

Широкий асортимент

Кваліфікована допомога виробника торговельного обладнання

Кваліфікована допомога

Оперативність виробника торговельного обладнання

Оперативність

Устаткування під індивідуальні замовлення у виробника торговельного обладнання

Устаткування під індивідуальні замовлення

Гарантія якості від виробника торгового обладнання

Гарантія якості

Відгуки про наш магазин