Стійки для одягу, взуття, шапок

Шукаєте привабливі вітрини для одягу? Ці роздрібні вішалки зроблені зі стильною простотою, щоб переконатися, що всі бачать сорочки, капелюхи та сумки для продажу. Ми пропонуємо стійки різних дизайнів і стилів, щоб задовольнити будь-які потреби - від невеликих бутиків до гіпермаркетів. Наші стійки для одягу включають традиційні вішалки для одягу, а також спеціальні дисплеї під взуття, головні убори та сумки. Пропоновані в індустріальному та витонченому сучасному стилі ці міцні, високопродуктивні торгові вітрини дозволяють покупцям легко вибирати те, що вони бачать. Перегляньте наші стійки та вішалки, у тому числі мінімалістичні багатоярусні стенди, переносні вертушки та підлогові вішалки для вашого магазину.

Наші підлогові вішалки для одягу, шапок, капелюхів та сумок зроблені спеціально для цих невеликих предметів. Ці стенди оснащені гачками та лицьовими панелями, які можуть утримувати понад сто одиниць товару! Стійки для сумок та капелюхів виготовлені з міцного металу, щоб одночасно представляти велику кількість моделей. Ми також пропонуємо менші моделі, щоб привернути увагу до кількох елементів високого класу.

Вішалки для одягу з кронштейнами ідеально підходять для одягу, такого як сукні, жакети та сорочки. Їхній відкритий дизайн дозволяє скомпонувати безліч вішалок для одягу і робить їх добре видимими для клієнтів. Металеві підлогові стійки доступні в промисловому стилі або з сучасним металевим оздобленням. Виберіть з багато прикрашених спіральних вішалок для одягу і класичних стояків, що обертаються. Ці однорівневі та багатоярусні вертушки поставляються з колесами для зручного переміщення магазином.

Ми також пропонуємо унікальні стійки для одягу, прихилені до стіни. Ці стелажі призначені розміщувати складений і висить одяг з відкритою невимушеною презентацією. Їхній простий дизайн поєднується з модними модними лініями та аксесуарами. Купуйте наші стенди або вішалки для одягу, щоб створити модну атмосферу у своєму магазині одягу, який запам'ятають покупці.

Як ще ви можете зробити свій одяг та аксесуари чарівними? Наші торгові стенди створюють торгові майданчики під одяг на стінах, підлогах і стільницях. Використовуйте гачки та полички, щоб максимізувати свій простір, показуючи велику кількість складених сорочок і сумок. Багато стійки з планками зроблені спеціально для невеликих модних аксесуарів, таких як капелюхи та сонцезахисні окуляри. Багато магазинів та супермаркетів використовують ці планки, оскільки вони можуть змінюватися відповідно до товарного асортименту.


Для замовлення індивідуального торгового обладнання, зв'яжіться з нашим консультантом

Переваги співпраці з «Гермес-дизайн»

Партнерські та оптові ціни від виробника торгового обладнання

Партнерські та оптові ціни

Доставка по всій Україні торговельного обладнання

Доставка по всій Україні

Доступні ціни від виробника торгового обладнання

Доступні ціни від виробника

Широкий асортимент от виробник торговельного обладнання

Широкий асортимент

Кваліфікована допомога виробника торговельного обладнання

Кваліфікована допомога

Оперативність виробника торговельного обладнання

Оперативність

Устаткування під індивідуальні замовлення у виробника торговельного обладнання

Устаткування під індивідуальні замовлення

Гарантія якості від виробника торгового обладнання

Гарантія якості

Відгуки про наш магазин